O nás

Síť je zkratka našeho hlavního směru „Simplified IT“ tedy neustálého zjednodušování složitého. Naše současnost je charakterizovaná stále rostoucím počtem dat, nástrojů pro jejich zpracování a vyhodnocování, zálohování nebo ukládání. Vaším posláním ale přece není neustále se v dynamicky se měnícím IT oboru vzdělávat a investovat do toho stále více svého času a energie. Potřebujete sami se neustále zlepšovat ve svém vlastním oboru. My pro Vás zajistíme, že na to budete mít čas a zároveň i klid, že Vaše data jsou v bezpečí.

Máme k dispozici tým téměř třiceti specialistů schopných navrhnout a na klíč dodat ta nejsložitější IT řešení současnosti.  Disponujeme nejvyššími v současnosti požadovanými technickými certifikacemi. A právě certifikace IT dodavatele jsou pro Vás jako pro klienta opravdu velice důležité.  Pro jejich dosažení musí totiž společnost a její pracovníci splnit celou řadu podmínek, týkajících se například počtu odborných pracovníků nebo celkového obratu firmy. Pro Vás to tedy znamená především jistotu, že spolupracujete se skutečně zkušeným a stabilním partnerem.

Naší hlavní prioritou jsou vždy dvě věci -  bezpečnost Vašich dat a uživatelská jednoduchost řešení pro našeho klienta. Vymyšlením řešení a jeho dodáním totiž naše práce nekončí. Pomůžeme Vámi s proškolením Vašich zaměstnanců, nebo - budete-li si to přát  - i se samotným provozováním Vašich IT systémů.