IBM Spectrum Protect

IBM Storage – Spectrum Protect

Těší nás váš zájem o produkty společnosti IBM, jejímž jsme hrdým dlouholetým partnerem. Síť je zkratka našeho hlavního směru „Simplified IT“ tedy neustálého zjednodušování složitého. Naše současnost je charakterizovaná stále rostoucím počtem dat, nástrojů pro jejich zpracování a vyhodnocování, zálohování nebo ukládání. Vaším posláním ale přece není neustále se v dynamicky se měnícím IT oboru vzdělávat a investovat do toho stále více svého času a energie. Potřebujete sami se neustále zlepšovat ve svém vlastním oboru. My pro Vás zajistíme, že na to budete mít čas a zároveň i klid, že Vaše data jsou v bezpečí.

Server a klient pro zálohování a archivaci IBM Spectrum Protect poskytuje automatizované, centrálně plánované, zásadami řízené schopnosti zálohování a archivace pro souborové servery a pracovní stanice.

Řešení zabezpečující spolehlivou a účinnou ochranu a zálohování dat. Pružně reaguje na všechny úložné podněty i hrozby v softwarově definovaném, virtuálním, fyzickém i cloudovém prostředí.

Proč zvolit IBM Spectrum Protect?

  • snadné zálohování a obnova dat
  • řízené archivování a vyhledávání dat
  • centralizovaná a komplexní správa
  • značná rozšiřitelnost
  • široká podpora hardwarových platforem
  • inteligentní přesunování a ukládání dat
  • automatizace založená na firemní strategii

IBM Spectrum Protect Plus

Software vytvářející repliky vhodné k dlouhodobému ukládání dat a jejich efektivní správě. Lze využívat samostatně nebo jako nadstavba IBM Spectrum Protect™.

    

 

Nové systémy IBM Storage jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejpřísnější požadavky na výkon a vysokou dostupnost až 99,999%. Disponují HW inline kompresí, SW kompresí a deduplikací s možností budování hybridní multicloudové infrastruktury. Díky tomuto vybavení softwaru IBM Spectrum Virtualize, jenž je jejich neodělitelnou součástí, softwaru Spectrum Insights a programu IBM FlashWatch, Vám tyto systémy umožní snížit investiční a provozní náklady na ukládání a správu Vašich dat. IBM navíc provedla cenovou segmentaci nových modelů, která Vám dnes mnohem lépe umožní vybrat si to správné řešení na škále cena-vybavení-výkon.

Analytici předpovídají, že v nejbližších letech bude polovina všech podnikových IT infrastruktur využívat Machine learning nebo AI (Umělou inteligenci) pro zlepšení podnikové produktivity, řízení podnikatelských rizik, a snižování nákladů. AI aplikace budou vyžadovat rychlé zpracování dat a výkon infrastruktury bude sehrávat klíčovou roli. Je to už přes 60 let, kdy IBM nabízí celou řadu výkonných řešení pro ukládání dat.

Rádi vám poskytneme více informací formou osobního setkání nebo alternativní formou, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Jsme vám plně k dispozici na tel: +420 596 624 458 nebo emailu: info@sit.cz

Dokumentace k produktu:

Spectrum Protect zde

Spectrum Protect Plus zde